Kontakt

Potrebujete pomoc?  

Zavolajte nám  

048 23 02 922

Pondelok - Piatok v čase od 8:30 do 16:30

Vasco Traveler Solid 4"

Vodeodolné mobilné zariadenie pre cestovateľov
389 €

 • 14 dní na vrátenie tovarudelete
 • Záruka 24 mesiacovdelete
 • Kúpiť bez registráciedelete
 • Rýchle doručeniedelete

Prístroj odolný proti vode, prachu a nárazu je skvelou voľbou pre milovníkov horskej turistiky alebo plavieb loďou. Ale je to tiež veľmi dobrý prekladač pre každého, kto sa potrebuje dohovoriť v cudzej krajine. Vasco Translator Solid 4" je prekladač reči pre všetkých.

Vasco Traveler Solid 4" je zariadenie, vďaka ktorému môžete prijímať hovory zdarma po celom svete. Je to zároveň prekladač reči, presná GPS navigácia a sprievodca. Navyše v akejkoľvek krajine po celom svete rýchlo nájde potrebné núdzové číslo alebo Vašu ambasádu a taktiež pošle SMS správu s Vašimi súradnicami pokiaľ to bude nutné. Okrem toho Vasco Traveler Solid 4" má veľa ďalších funkcií potrebných pre každého cestovateľa.

Vasco Traveler Solid 4" vyhral prestížne ocenenie Tech.Travel Award 2015, ktoré propaguje inovatívne produkty pre cestovateľov.

Jazyky

[langs]

Prekladač reči

Najnovšia generácia prekladača reči rozoznáva vyslovené vety a prekladá do 50 jazykov. Navyše vyslovuje preložený text ideálnym, plynulým hlasom, z ktorého sa naučíte dokonca aj prízvuk daného jazyka. Teraz môžete cestovať bez obáv a dokonca sa aj zoznamovať, čo pred tým znemožňovala jazyková bariéra. Vďaka zariadeniu Vasco Traveler zabudnete o problémoch spojených s cudzími jazykmi.

Nižšie sa nachádzajúca tabuľka zobrazuje dostupnosť funkcií vo všetkých jazykoch v zariadení.

[langs_list]

GPS Navigácia

Presná GPS navigácia dostupná vo Vasco Traveler Premium 5" funguje bez pripojenia k internetu a je vybavená najnovšími mapami, vďaka ktorým získate tú najoptimálnejšiu trasu a spoľahlivo sa dostanete do cieľa.

Telefón

Nezáleží na tom, v akej krajine sa nachádzate, priatelia Vám môžu zavolať kedykoľvek. Vasco Traveler Solid 4" má telefón, ktorý umožňuje prijímať hovory zdarma vo viac než 160 krajinách.

Koniec s vysokými nákladmi za roaming. Vďaka Vasco Traveler Solid 4" znížite náklady na odchádzajúce hovory a prenos dát až o 85%!

Ambasády a núdzové čísla

Pokiaľ potrebujete zavolať na políciu v Malajzií alebo nájsť svoju ambasádu v Somálsku, Vasco Traveler Vám celkom určite pomôže. Prístroj obsahuje databázu núdzových čísiel vo viac než 150 krajinách sveta. Stačí jedno kliknutie, aby získať všetky potrebné informácie.

SOS

Vďaka funkcii SOS môžete rýchlo informovať svojich blízkych, že ste v ohrození . Správa je odoslaná jedným kliknutím spolu s vašimi GPS súradnicami.

Lacný internet v zahraničí - iba 2 centy za MB!

Vasco Traveler Solid 4" vám umožní surfovať po internete v zahraničí pri čo najnižších sadzbách. 1 MB v zvýhodnenú balíčku dát stojí len 2 centy! Môžete používať internet s Vasco Traveler bez rizika vysokých nákladov za roaming. Navyše, vďaka funkcii HotSpot, prístroj umožňuje zdieľať pripojenie k notebooku alebo tabletu.

Vodeodolné cestovné zariadenie

Vasco Traveler Solid 4" je zariadenie určené pre široké spektrum cestovateľov. Okrem všetkých užitočných funkcií, ktoré sú opísané vyššie, môžete tiež do prístroja stiahnuť a inštalovať akúkoľvek aplikáciu. Obchod Play je dostupný každému, je jednoduchý a jeho ľahko použiteľné užívateľské prostredie pomôžu aj tým, ktorí nie sú priaznivcami mobilných zariadení a nových technológií.

Náš názor

Vasco Traveler Solid 4" je skvelá voľba predovšetkým pre tých, ktorí hľadajú solídne vodeodolné zariadenie z elektronickým prekladačom, GPS navigáciou a telefónom v jednom. Tento prístroj je vhodný pre všetkých od milovníkov horských výprav až po tých, ktorí radi ležia na pláži.

Ďalšie funkcie

 • Odolný proti vode, prachu a nárazu
 • Rozoznávanie a preklad reči
 • Skvelá výslovnosť
 • Presná navigácia GPS a mapy fungujúce off-line
 • Rozsiahla databáza sprievodcov

Technický popis

 • Dotykový displej 4"
 • Batéria lithium-ionová, 3000 mAh
 • Micro USB
 • IP-68
 • Rozmery: 135 x 70 x 20 mm
 • Hmotnosť: 232 g

Sada obsahuje

 • Vasco Traveler Solid 4"
 • Nabíjačku
 • Obal
 • USB Kábel
 • Návod v slovenskom jazyku

Vasco Traveler Solid 4

Pripojenie

Vasco Traveler bol navrhnutý tak, aby bol čo najpohodlnejší a najfunkčnejší. Preto bol vybavený medzinárodnou SIM kartou, ktorá mu umožňuje mať neustále pripojenie k internetu v prípade, keď nemáte možnosť pripojiť sa k WiFi sieti. V novom zariadení je SIM karta nabitá kreditom vo výške 10$, ktorý vám v závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzate, postačí na cca 5000 prekladov viet. Preklad je veľmi presný. Okrem toho prichádzajúce hovory sú vždy zadarmo. Komfort a presnosť tohto riešenia uľahčuje a neobmedzuje cestovanie do zahraničia. A váš rozhovor s cudzincami bude pekný a jednoduchý.

Svoju SIM kartu môžete dobiť a vybrať si najlepší balík kedykoľvek na adrese vasco-sim.com.

Nižšie uvedená mapa zobrazuje krajiny, v ktorých funguje Vasco Traveler. Stačí kliknúť na krajinu, ktorú chcete navštíviť a mapa zobrazí dostupnosť služieb a ceny za hovory a dáta.

[map_traveler]

389 €
Vasco
5903111339609
9998 položky

Špecifické referencie

Nový produkt

 

Povedzte ostatným, čo si myslíte o tomto produkte:

star_border star_border star_border star_border star_border