Kontakt

Potrebujete pomoc?  

Zavolajte nám +421 482302922

Pondelok - Piatok v čase 8:00 - 16:00


Radi by sme Vás informovali, že naše objednávky sú doručované bez akýchkoľvek problémov alebo oneskorení.

PREKLADAČ VASCO M3

FANTASTICKÝ PREKLADAČ REČI S NEOBMEDZENÝM DOŽIVOTNÝM INTERNETOM
 • 20 %
361 €
72 €
289 €
VYBERTE FARBU

 • BEZPLATNÝ internet na preklady, navždy
 • Vstavaná medzinárodná SIM-karta pracujúca v 200 krajinách
 • 96% presnosť prekladu v 70+ jazykoch
 • Výborná výslovnosť ako od rodilého hovoriaceho

Táto farba je vypredaná. Objednávky budú vybavené po 8. máji.

Hovorme spolu!

Už nemusíte cítiť trápne a nič vám neunikne, nech už sa nachádzate kdekoľvek! S Prekladačom Vasco M3, najnovšou špičkovou technológiou hlasového prekladu zabalenou do moderného zariadenia, sa môžete zúčastniť akejkoľvek konverzácie a kdekoľvek. Aj keď neovládate jazyk ostatných účastníkov. Prekladač Vasco M3 umožňuje komunikovať vo viac ako 70 jazykoch a neexistujú nijaké obmedzenia - v ničom. Môže dokonca preložiť akýkoľvek tlačený text, napríklad reštauračné menu alebo miestne noviny. A spomenuli sme, že vám prekladač umožňuje viesť aj viacjazyčné obchodné stretnutia? Zistite, čo ešte dokáže!

M3

Sledujte, ako sa vám svet otvára pred očami

Kúpiť si lístky na vlak v Nemecku? Žiaden problém. Preložiť menu vo Francúzsku? Samozrejme. Zúčastniť sa obchodnej konferencie so 100 osobami, z ktorých každý hovorí svojim jazykom? Nie je problém. Alebo chcete hovoriť po telefóne v angličtine so svojím maďarsky hovoriacim priateľom? Fajn! Mohli by sme takto pokračovať ešte chvíľu, ale určite tušíte... prekladač Vasco M3 nie je hocijaké zariadenie na trhu. Kombináciou viac ako 70 jazykov a neobmedzeného internetu v takmer 200 krajinách s bezkonkurenčnou rýchlosťou prekladu iba 0,5 sekundy a ďalšími funkciami, ako sú FotoPrekladač, MultiTalk a TranslaCall, jednoducho nemôžete len tak poraziť najnovší špičkový elektronický prekladač od spoločnosti Vasco Electronics.

Hovorme spolu cez telefón!

Vďaka jedinečnej funkcii TranslaCall od Vasco Electronics môžete bez námahy telefonovať s kýmkoľvek na svete - a samozrejme každý svojim jazykom.

translacall

Už viac nebuďte v zahraničí stratnení

Zabudnite na pocit, keď vám čašník podáva menu a vy nepoznáte ani slovo, alebo keď sa ponáhľate na vlak, ale nástupište je plné tabúľ v jazyku - alebo dokonca v abecede - ktorú neviete. Pomocou FotoPrekladača môžete jednoducho vytvoriť obrázok a ľahko preložiť nápisy, jedálne lístky, noviny alebo akékoľvek iné tlačené texty.

phototranslator

Jasné a plynulé pracovné stretnutia

Poznáte ten nepríjemný pocit, keď sa konferencia zasekne a neviete ako ďalej? Iba preto, že účastníci nie sú schopní správne sa vyjadrovať v angličtine... No, tieto dni sú preč. Aplikácia MultiTalk vyvinutá spoločnosťou Vasco Electronics spája až 100 ľudí, z ktorých každý hovorí rôznym jazykom, a umožňuje medzinárodným konferenciám úspešne prebiehať! Už nehovoríme o obojsmerných rozhovoroch. Hovoríme o 100-smerných konverzáciách! Len si pomyslite, ako veľmi na šéfa urobí dojem, keď mu ukážete toto riešenie...

multitalk

Hovorme spolu kdekoľvek s Prekladačom Vasco M3

Vďaka dvom mikrofónom a zabudovanej redukcii šumu sa nemusíte obávať hlučného prostredia - Prekladač Vasco M3 si môžete vziať so sebou kamkoľvek idete. Je to nevyhnutné, aby váš hlasový prekladač fungoval optimálne aj v rušných kanceláriách či na hlučných uliciach. S Prekladačom Vasco M3 nebude žiadny problém zjednať najlepšie darčeky na trhu v Turecku alebo uzavretie obchodnej dohody hoci aj v Šanghaji!

[map_aeris]

Hovorme spolu v ktoromkoľvek zo 70+ jazykov v 200 krajinách bez ďalších poplatkov

Už žiadne obmedzenia. Použite svoj elektronický prekladač kdekoľvek a ľubovoľným spôsobom. Prekladač Vasco M3 prichádza s bezplatným internetom na celý život v 200 krajinách. A môžete si byť istí, že vaše preklady budú rýchle, presné a vaše dáta zabezpečené. Zariadenia spoločnosti Vasco Electronics používajú vlastný server v Nemecku, na ktorom pracuje šesť rôznych prekladacích jednotiek, aby dosiahli presnosť prekladu 96%.

Buďte si istí, že Prekladač Vasco M3 zvládne všetko, čo potrebujete k prekladu. Či už je to obchodná alebo technická terminológia, lekárske výrazy alebo hovorové slová. Pre toto chytré a inteligentné zariadenie nie je nič mimo jeho schopností - zatiaľ čo stále zostáva užívateľsky prívetivé a intuitívne.

[langs_list]

Bezplatné aktualizácie doživotne

Vasco Electronics je jediný výrobca elektronických prekladačov na svete, ktorý bude neustále aktualizovať vaše už zakúpené zariadenie. Softvér pre Prekladač Vasco M3 sa neustále vyvíja a pravidelne sa pridávajú nové jazyky. Pri zakúpení Prekladača Vasco M3 získate doživotné bezplatné softvérové aktualizácie priamo od výrobcu.

Zhrnuté výhody Prekladača Vasco M3:

 • Malý, ľahký (88 g) a spratný do vrecka
 • Bezpatný, neobmedzený, doživotný internet na preklady v 200 krajinách
 • Rýchle preklady s presnosťou prekladu až do 96% vo viac ako 70 jazykoch
 • Výslovnosť rodilého hovorcu
 • Obojsmerný preklad reči
 • FotoPrekladač - prekladajte akýkoľvek tlačený text
 • TranslaCall - prekladajte telefonické hovory
 • MultiTalk - zúčastnite sa viac-jazyčnej konferencie do 100 ľudí
 • Dva precízne mikrofóny s redukciou hluku
 • Profesionálna technická podpora vo vašom jazyku
 • 24-mesačná záruka
 • Rýchle doručenie zo skladu v EÚ
 • Extra funkcia - baterka

Vlastnosti

M3 Wymiary
Displej 240*320 QVGA 2.0” IPS
Procesor MT6737V/WM Quad-core CA53 1.1GHz
RAM 1 GB
ROM 16 GB
Modem 4G
WiFi 2.4 GHz
Batéria 1700 mAh
Rozmery 49 x 125 x 13 mm
Hmotnosť 88 g
Vstup pre slúchadlá mini jack (3.5 mm)
USB vstup USB Type-C

V balení

 • Prekladač Vasco M3
 • Medzinárodná SIM karta
 • Nabíjačka
 • USB kábel (typ C)
 • Ochranné puzdro
 • Quick Start guide - sprievodca rýchleho zapnutia

Vyberte si svoj štýl

Arctic White

Mint Leaf

Desert Rose

Black Pearl

Blue Ocean

Green Forest

Táto farba je vypredaná. Objednávky budú vybavené po 8. máji.

361 €
72 €
289 €
Vasco
5903111339777
9993 položky

Špecifické referencie

Nový produkt
VYBERTE FARBU

 

Povedzte ostatným, čo si myslíte o tomto produkte:

star_border star_border star_border star_border star_border