Kontakt

Potrebujete pomoc?  

Zavolajte nám +421 482302922

Pondelok - Piatok v čase 8:00 - 16:00


Obchod elektronicke-prekladace.sk patrí Vasco Electronics.

Vasco Electronics je inovatívna spoločnosť, ktorá vytvára svoje vlastné produkty, rovnako ako predstavuje produkty ďalších inovatívnych výrobcov na trhy Európskej Únie. Sme tiež najväčšou spoločnosťou na svete, ktorá sa špecializuje na distribúciu elektronických prekladačov a slovníkov.

Navrhujeme a predávame užívateľsky prívetivé produkty už viac ako 10 rokov. Pred uvedením prístrojov na trh ich dôkladne otestujeme, aby sme sa uistili, že spĺňajú najvyššie štandardy a očakávania.

Produkty

Naša ponuka zahŕňa všetky elektronické prekladače a slovníky dostupné na trhu. Sme hlavným dovozcom Vasco Electronics, Ectaco, WizCom, Franklin, Comet a Trano. Ponúkame najmodernejšie elektronické prekladače reči i profesionálne elektronické slovníky takých renomovaných nakladateľov ako Oxford University Press a Harper-Collins.

Svetové zastúpenie

Vasco Electronics pôsobí v Európe, Spojených štátoch a Kanade. V súčasnej dobe plánujeme ďalšiu expanziu do Ázie a na trhy Južnej Ameriky.

Zákaznícky servis

Vďaka našim pobočkám vo väčšine krajín Európskej Únie Vasco Electronics zaisťuje, aby bolo o našich zákazníkov dobre postarané. V každej krajine máme call centrum v materinskom jazyku našich zákazníkov. Naši pracovníci radia a pomáhajú zákazníkom rovnako pred ich nákupom ako aj potom.

Naše poslanie

Ponúkame na predaj produkty, ktoré sú predovšetkým užívateľsky prívetivé, takže robia prácu a štúdium v cudzom jazyku účinnejšie, príjemné a zaujímavé.